Gdzie zjeść późną kolację w Zakopanem?

Wracasz z imprezy? A może chcesz posiedzieć w restauracji dłużej ze znajomymi lub rodziną, nie tylko do 22:00? Szukasz jedzenie późnym wieczorem Zakopane? Świetnie trafiłeś! Niezależnie czy wracasz z góralskiej biesiady, czy jesteś nocnym markiem i po prostu lubisz późne kolacje – u nas każdego dnia lokal jest otwarty do godziny 2:00 w nocy.

Jedzenie późnym wieczorem Zakopane. Co nas wyróżnia?

Oprócz tego, że nasz lokal jest czynny do późna, wyróżnia nas również pyszna kuchnia! W menu znajdziesz kiełbasę w różnych odsłonach. Między innymi: kiełbasę klasyczną, białą, kiełbasę z dodatkiem baraniny, długie kabanosy oraz pyszną kaszankę. Możesz pomyśleć –  Kiełbasa na noc? To trochę za ciężkie danie… Nie u nas! Nasze kiełbasy przywozimy codziennie z zaufanej, rodzinnej wędzarni, która swoje produkty tworzy według tradycyjnych receptur. Skład kiełbas to sama natura! W środku znajdziesz jedynie przyprawy oraz mięso delikatnie uwędzone prawdziwym dymem z drewna bukowego. 

Kiełbasy przygotowujemy na otwartym grillu według stopnia wysmażenia, który wybierzesz. Niewielka ilość tłuszczu, którą zawierają i tak się wytapia. Otrzymujesz zatem pyszny kawałek mięsa podany w chrupiącej bułce.

Całość uzupełniają rozmaite dodatki: sałatki, grillowane warzywa oraz orzeźwiające napoje. Osoby, które wolą jednak zjeść posiłek bardziej sycący mogą wybrać dodatkowo: boczek, ciągnący ser z grilla oraz sosy. 

Wygodnie i smacznie!

Jako restauracja z jedzeniem do późnego wieczora w Zakopanem staramy się wyróżniać na każdym polu. Chcemy cały czas udoskonalać nasze menu, pracować nad swoimi umiejętnościami, a także sprawiać, żebyście czuli się u nas jeszcze lepiej i jeszcze chętniej odwiedzali nasz lokal. Bierzemy sobie do serca każdą opinię i sugestię. To nie tylko my tworzymy House & Grill, bez naszych Gości to miejsce po prostu by nie istniało. 

Wnętrze zachęca, aby wejść do środka i zostać na dłużej! Spróbować naszych lokalnych specjałów. Chcemy, aby każdy czuł się u nas dobrze – nieważne czy jesteś studentem czy szefem wielkiej korporacji, każdy Gość jest dla nas równie wartościowy, ponieważ każdy z Was tworzy to wyjątkowe miejsce razem z nami. Jeśli nie masz czasu, aby posiedzieć wewnątrz – zabierz kiełbasę wygodnie na wynos i ciesz się jej wyjątkowym smakiem w plenerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *